top of page

Firemní víkend v Toskánsku

Toskánsko město cestování

Krátká firemní setkání v zahraničí nabývají u našich klientů v posledních letech na vysoké popularitě. Pro tento typ akcí obvykle skupiny vypravujeme do destinací s pohodlným doletem do tří hodin z jejich domácího letiště. Zajišťujeme vhodná ubytovací zařízení odpovídající nárokům klienta, včetně často žádaných privátních prostor pro krátké celoskupinové meetingy.

Toskánsko venkov

Skupinu jsme ku příkladu vypravili na zábavně - pracovní víkendový pobyt do italského Toskánska, pro jejíž účel jsme zvolili 4* hotelové zařízení v metropoli této lokace, v jedinečné Florencii. S ohledem na velikost skupiny náš tým vyjednal rezervaci celého hotelu a pobyt skupiny tak probíhal zcela nerušen dalšími návštěvníky. Hotel disponoval dvoulůžkovými pokoji, restaurací a zasedací místností.

Toskánsko most architektura

Po dobu svého pobytu na tři dny a dvě noci se skupina rozhodla pro soukromý program přímo v metropoli a také pro návštěvu okouzlujícího Cinque Terre se zajištěným obědem a volným programem a taktéž pro odpoledne strávené degustací na toskánské vinici. Transporty skupiny byly po celou dobu jejich pobytu zajištěny privátními minivany. Večeře probíhaly společně, ve skvělých naším týmem zajištěných restauracích.

Hike toskánsko panorama

Kapacita víkendových firemních pobytů není omezena. Obraťe se na náš tým pro naplánování vaší firemní akce.

Kapacita víkendových firemních pobytů není omezena. Obraťe se na náš tým pro naplánování vaší firemní akce.

CESTY

1

HIKE V HIMALÁJÍCH

Hike v Himalájích

2

RELAX V KARIBIKU

Relax v Karibiku
bottom of page