top of page

FAQ

Jaká je přibližná cena cest a eventů na míru?

Veškeré naše akce na míru jsou přibližně naceněny po první nezávazné konzultaci s klienty. Po schválení předběžného budgetu, předběžného itineráře a podmínek probíhá kalkulace finální. Akce na míru jsou vždy unikátem. Cena se tak bude lišit s ohledem na úroveň klientem zvoleného ubytování a dopravy, aktivit a ostatních služeb.

Jaké jsou podmínky rezervace?

Po první nezávazné konzultaci a odsouhlasení přibližného budgetu, přibližného itineráře a podmínek následuje složení nevratné zálohy ve výši 10% z odhadnuté ceny. Tato nám dovolí naši precizní práci při plánování všech detailů vaší cesty či akce, pro rezervace ubytovacích zařízení, produkčních, aktivit a podobně. Je zároveň odečtena z finální ceny ceny zájezdu při podpisu cestovní smlouvy. Pro uzavření finální rezrvace vaší cesty je pak žádán podpis cestovní smlouvy a úhrada zálohy ve výši 50% z konečné ceny zájezdu, není-li stanoveno jinak (například forma splátkového kalendáře či 100% úhrada, koná-li se vaše cesta ve lhůtě kratší než 30 dní od jejího sjednání). Ostatních 50% je formou doplatku hrazeno nejpozději do 30 dní před zahájením vaš cesty.

Jsou v ceně zájezdu zahrnuty městské a jiné taxy a poplatky?

Ano. Kompletní taxy a poplatky jsou vždy zahrnuty.

Jak dlouho dopředu je nutno plánovat cesty na míru?

Vaše cesty je z naší strany možné naplánovat prakticky okamžitě. Je však potřeba kalkulovat s omezenými kapacitními možnostmi při plánech na poslední chvíli. Pro pohodlí a splnění zcela všech vašich požadavků za ideálních podmínek, doporučujeme plánovat s předstihem a to především hvoříme-li o letních prázdninách či oslavách Nového roku. Na poslední chvíli též obecně rostou ceny ubytovacích zařízení vzhledem k omezené kapacitě.

Jsou skupinové cesty vhodné i pro děti?

Obecně přítomnost dětí ve skupinových cestách nedoporučujeme. Při výpravách tohoto typu často není možné dodržení individuálního dětského režimu a cesta by se tak pro dítě a rodiče mohla stát méně pohodlnou i zážitkovou. Pro rodiče s dětmi však vřele doporučujeme pobyty individuální. Na děti jsme zde dobře připraveni a na vašich cestách je velmi rádi přivítáme!

Jsou cesty vhodné také pro starší osoby?

Ano, jsou. Je potřeba zvážit náročnost cesty a aktuální zdravotní stav, nicméně věkové hranice se nekladou a valná většina našich cest je vhodná opravdu pro každého.

Je možné si skupinovou cestu v destinaci prodloužit o individuální pobyt navíc?

Ano a tato varianta je u našich klientů velice populární.

Jaký je postup je-li zákazník nucen cestu zrušit?

V závislosti na termínu odjezdu a dalších okolnostech se obecně řídíme našimi VOP. Se svými klienty se však vždy snažíme nalézt optimální řešení. Po osobní konzultaci tak, s ohledem na termín a okolnosti, nabídneme možnosti. Například změnu termínu, přepis na další osobu atd.

Je při cestách s Marvan Travel nutné rezervovat kompletní služby či je možné zajištění pouze jejich části?

I samostatné služby jsou k dispozici. Rádi vám ale připravíme celou cestu. Vzhledem k pohodlnosti a zajištění hladkého průběhu tuto službu vřele doporučujeme. Budeme tak mít možnost o vás pečovat na 100%.

Může se ke skupinovým cestám připojit i jednotlivec?

Ano! A bude velmi vítán. Naše skupinové cesty jsou velmi doporučení hodné pro sólo cestovatele, kteří preferují společnost. Jsou vedeny přátelskou formou a skupiny jsou si velice často blízko i po ukončení zájezdu.

Nejste si jisti do které lokace byste se rádi vypravili?

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci. Náš tým vám po upřesnění vaší přibližné představy, termínu a výše budgetu doporučí vhodné destinace.

bottom of page