top of page

Na míru

Dovolená na míru pláž

Nezapomenutelné zážitky na klíč

Ať už se rozhodnete pro sólo cestu, dovolenou ve dvou, s rodinou či celou skupinou osob, jsme připraveni připravit vaši cestu přesně podle vašich představ. Celosvětově. Naplánujeme vaši relaxační cestu na Maledivy, extraordinární oslavu v glampingu v marocké poušti, průzkum Amazonie stejně jako Vánoce při polární záři či nezapomenutelný týden ve vinicích v Toskánsku. Budeme vám pomocnou rukou při plánování, průvodcem postaráme jako o vás jako vlastní. A to doslova. Péče o naše klienty je jednou z našich hlavních priorit a tedy je naše CK skvělou volbou i pro ty z vás, kteří se chystají cestovat sólo a obávají, že jim na cestách bude chybět společnost. 

Dovolená na míru exotika

S ohledem na váš termín, budget, oblíbené aktivity, preferovanou délku a druh dopravy nebo například fakt zda cestujete s dětmi, sestavíme vaši cestu tak, aby se stala vaší ideální.

Cesty je možno naplánovat včetně služeb produkčního na místě, který s vámi bude cestu plně absolvovat či s kompletní organizací a detailními tipy a itinerářem před cestou, s podporou našeho týmu po celou dobu vašeho pobytu na telefonu. Tak či tak jsou naše cesty na míru perfektním řešením pro klienty, kteří preferují soukromí a vlastní plán, nicméně je pro ně důležité jisté zázemí, koordinace, detailní informace o cestě i prostředí a podpora v podobě našeho týmu. Stejně jako pro ty, kteří preferují ušetření času tráveného plánováním a přípravou.

Dovolená na míru poušť

K dispozici nabízíme celosvětovou síť kvalitních produkčních, průvodců, řidičů a ubytovacích zařízení všech úrovní a typů, od hotelů, přes horské chaty a soukromé villy, ideální pro zajištění vašeho pohodlí, bezpečí, soukromí, aktivit a zábavy na vašich privátních cestách.

Dovolená na míru pláž
Stín na zdi

Kontaktujte náš team pro konzultaci a naplánování vašich cest a akcí

Dovolená na míru

DESTINACE

1

MEXIKO

Dovolená na míru mexico

2

INDONÉSIE

Dovolená na míru Indonésie

3

TANZÁNIE

Dovolená na míru Tanzánie

4

NEPÁL

Dovolená na míru Nepál
bottom of page