top of page

Soukromé plavby pro skupiny i jednotlivce

Soukromé plavby

Privátní plavby se stávají stále populárnější volbou našich klientů, kteří preferují naprosté soukromí a netradiční pojetí dovolené. Plavby organizujeme v různých koutech světa, od těch v jihovýchodní Asii, kde se mezi nejoblíbenější řadí plavby v souostroví Raja Ampat či v národním parku Komodo, které jsou skutečnými potápěčskými ráji, po plavby v destinacích Evropských, kupříkladu v okolí Baleárských ostrovů, Itálie, Francie, Řecka, Portugalska či Chorvatska. Za zvážení pak jistě stojí také oblasti střední Ameriky, karibské i pacifické pobřeží Mexika či Bahamy či naopak plavby v oblastech severských, v okolí Islandu nebo Norska.

Soukromé plavby moře

Plavby lze pojmout vyloženě zážitkově a relaxačně či aktivně, ve spojení se surfingem nebo potápěním či za rybařením nebo pozorováním mořské fauny.

Soukromé plavby ostrov

Velká část našich klientů též jejich dovolenou na moři zcela pochopitelně ráda kombinuje s několika dny trávenými na pevnině, kde mají možnost seznámit se s dalšími krásami navštívených destinací. A my jsme vždy připraveni naplánovat kompletní program, zajistit ubytování, průvodce a přepravu pro tyto dny.

Soukromé plavby velryba

Zajišťujeme všechny velikosti a typy lodí od plachetnic a katamaránů po jachty a super jachty. A to včetně kompletního personálu pečujícího o hladký průběh cesty a pohodlí našich klientů.

Pro rezervace a doplňující dotazy kontaktujte náš tým. Jsme vám k dispozici.

DALŠÍ ZÁJEZDY

1

HIKE V HIMALÁJÍCH

Team building v Himalájích

2

TANZÁNIE NA MÍRU

OD 11.500KČ

Tanzánie na míru
bottom of page