top of page

Indonésie na míru od 13.500Kč

Indonésie dovolená

Ostrov bohů Bali, poslední ráj na zemi souostroví západní Papuy Raja Ampat, domov endemitních varanů národní park Komodo, divoká Sumba, džungle i tropické ostrůvky Sumatry, magická Jáva či dechberoucí Borneo. 17.000 ostrovů a ostrůvků a 5 náboženství. Nádherná Indonésie.

Indonésie dovolená kultura

Indonésie nabízí skutečně nespočet cestovních možností, kultur a přírodních krás všeho druhu. Je  místem s nejvyšší podmořskou biodiverzitou, domovem endemitních a ohrožených druhů, kmenů žijících tradičním životem bez přítomnosti turistů i ultramoderních měst. I po letech života v této zemi máte neustále co objevovat. Indonésie je naší srdcovou záležitostí a dlouholetým domovem některých členů našeho týmu. A právě jejich know how a péče nám umožňuje tuto unikátní lokaci sdílet s vámi, našimi klienty.

Indonésie dovolená moře

Současnou nejpopulárnější lokací je bezesporu ostrov Bali, který je zcela ideální pro komfortní cestování relaxačního i aktivního typu osob všech skupin. Vyhlášená specifická atmosféra ostrova, vřelé obyvatelstvo, bezkonkurenční možnosti stravování, úroveň ubytovacích zařízení a nepřeberné množství aktivit všeho druhu právem řadí ostrov Bali na nejvyšší příčky mezi světovými lokacemi. Klienti si mohou vybrat mezi hotelovou dovolenou a pronájmem privátních, na přání plně servisovaných vil. Pohodlí a zábavu zajišťuje tým žijící přímo na ostrově, vybaven tak zcela jedinečným know how.

Indonésie dovolená kultura

Na popularitě však nabírají i další indonéské lokace. Přeje-li si klient vysokou úroveň soukromí a privátní 2,5 km dlouhou pláž s koňmi, privátní surfové spoty a modré vodopády, vypravíme jej na Sumbu. Surfaři by pak neměli minout ani málo známé kouzelné ostrůvky Mentawai náležící Sumatře. Pro ty se zájmem o divokou flóru a faunu včetně orangutanů či setkání s na moři žijícími kmeny, kterými je inspirován film Avatar je tu Borneo, které je indonéské a malajské. Pro milovníky potápění a plaveb není lokace okouzlující více než souostroví Raja Ampat v západní Papue, kde lze cestu obohatit o průzkum pevninské části i setkání s místními papuánskými kmeny. Vypravíme vás na privátní ostrovy, kde máte možnost být zcela sami či s vaší soukromou skupinou. Obdivovatele hor, vulkánů a historie bezesporu nadchne Jáva. Přejete-li si čtyřdenní plavbu národním parkem, excelentní podmínky pro potápění a šnorchlování, miniaturní písečné ostrůvky a zároveň jednoduchou dostupnost, vypravíme vás do národního parku Komodo, který je často navštěvován právě ve spojení s cestou na ostrov Bali.

Indonésie dovolená hory

Soukromých cest do Indonésie všeho typu náš tým vytvořil skutečně nespočet. Pobyty, plavby, privátní eventy i akční potápěčské a expediční zájezdy. 

Přesto je každá cesta právě díky pestrosti této nádherné země opravdovým originálem.

Kontaktuje náš tým a poinformujte se o možnostech

INDONÉSIE NA MÍRU

1

BALI & KOMODO 4* 13 NOCÍ OD 27.000KČ

bali a komodo

2

RELAX NA BALI 3-4* 10 NOCÍ OD 19.500KČ

Relax na Bali

3

LOW COST BALI 2-3* 9 NOCÍ OD 13.500KČ

relax bali

DALŠÍ ZÁJEZDY

Hory

1

THAJSKO A JEHO KUCHYNĚ 11/23

Thajsko a jeho kuchyně 11-12_23

2

RELAX V KARIBIKU

3-4* 15 NOCÍ

OD 48.750 KČ

Relax v Karibiku
bottom of page