top of page

Tanzánie na míru od 11.500Kč

Tanzánie dovolená

Tanzánie, země mnoha tváří. Právě díky svým rozmanitým možnostem aktivit, letecké dostupnosti, stabilní politické situaci a dechberoucí přírodě, která je domovištěm skutečně bohaté fauny a flóry, jedněch z nejlepších safari na světě i  rajskému ostrovu Zanzibar se Tanzánie v posledních letech šplhá v oblíbenosti u našich klientů na příčky nejvyšší.

Tanzánie dovolená

Tanzánii lze pojmout velmi relaxačně, zvolíme-li pro vaši cestu okouzlující ostrov Zanzibar. Jeho překrásné bílé pláže přímo vybízejí k odpočinku a k vodním aktivitá včetně šnorchlování a potápění. Tradiční trhy a historické ulice hlavního města k poznávání místní kultury. Rezervace pak k setkání s místními živočišnými druhy, mezi které se řadí například želvy obrovské či množství druhů opic. Ostrov je zcela ideální pro cestovatele všeho věku, sólo, páry, skupiny i rodiny s dětmi včetně těch malých.

Tanzánie dovolená

Přejete-li si cestu skutečně zážitkovou a aktivnějšího ražení, naplánujeme pro vás safari v některém z nejlepších světových národních parků pod vedením jejich ochránců, zajistíme pro vás hike na Mount Kilimanjaro či Mount Meru. Navštívit je též možno magické Viktoriiny vodopády i horské vesničky. Setkáte se s místními obyvateli, nahlédnete do jejich života. V Tanzánii jsou pro vás připraveny též aktivity na čtyřkolkách, motorkách, v koňském sedle, lety horkovzdušným balónem i malými letadly, helikoptérou nebo například paragliding.

Tanzánie dovolená

Mnoho našich klientů často volí kombinaci Zanzibar a pevninská část Tanzanie. V celé zemi disponujeme sítí ubytovacích zařízení od safari lodgí a kempů, přes hotelová zařízení až po soukromé vily, které mouhou být na přání plně servisované, tedy včetně privátních kuchařů, chův pro vaše děti či řidičů. Privátní villy a některé hotely také disponují zázemím pro pořádání retreatů různých typů.

Tanzánie dovolená

O pohodlí našich klientů na Zanzibaru pečuje tým česky hovořících produkčních žijících na ostrově celosezónně.

Kontaktuje náš tým pro konzultaci.

TANZÁNIE NA MÍRU

1

9 DNÍ V TANZÁNII SE SAFARI 3-4* OD 34.950KČ

Tanzánie dovolená

2

RELAX NA ZANZIBARU 4* 10 NOCÍ OD 16.460KČ

Relax na Zanzibaru

3

LOW COST TANZÁNIE 2-3* 7 NOCÍ OD 11.500KČ

Tanzánie dovolená

DALŠÍ ZÁJEZDY

Tanzánie dovolená

1

LOW COST MEXIKO 2-3* OD 11.880 KČ

Tanzánie dovolená

2

ZANZIBAR & SAFARI 2/24

Tanzánie dovolená
bottom of page