top of page

Hike v Himalájích

Hike v himalajích dovolená

Hiking v Himalájích se v poslední době stává atraktivní netradiční možností pro firemní team buildingy či verzí jak odměnit vaše zaměstnance, vedení i partnery. Hike připravujeme ve velmi rozmanitých verzích, od těch nenáročných až po extrémní. O hladký průběh pečují naši skvělí horští průvodci za pomoci týmu sherpů, kteří se starají o zavazadla skupiny. 

Himaláje dovolená

V návaznosti na zvolenou lokaci a délku trasy je možno absolvovat hike lesy, na vrcholcích hor, sněhem či bez. Variant nabízíme nespočet. Co je spouje je však fakt, že si skupina zaručeně užije mnoho netradiční zábavy a odveze zážitky na celý život. Nahlédne do života obyvatel horských vesnic, zažije jedny z nejkrásnějších výhledů planety a pozná své kolegy a partnery ve zcela jiném světle.

Himaláje vesnice dovolená

Hike je možné a velice doporučení hodné spojit s jedno i několika denní návštěvou měst Kathmandu či Pokhara a mnoha dalších lokací.

Himaláje dovolená

Poslední skupina si například přála čtyřdenní Ghorepani trek v údolí Annapurny, který obohatila vyhlídkovým letem helikoptérou do základního tábora Annapurna a zároveň dvoudenním spa pobytem ve 4* hotelu ve městě Pokhara. Zdželi se též dva dny v Kathmandu, kde navštívili jeho centrum, dechberoucí stupy a chrámové komplexy a s výletem se rozloučili zážitkovou společnou večeří. Po dobu pobytu v Kathmandu a Pokhaře byla skupině k dispozici zasedací místnost pro skupinové pracovní meetingy.

Himaláje dovolená

Cena hiků začíná na 13.000 Kč/osoba / 4 dny s plnou penzí, ubytováním, privátním transportem, průvodcem a sherpy. Velikost skupin není omezená.

Náš tým je vám též k dispozici s naplánováním obdobných tour po Nepálu, Tibetu, Bhútánu či severní Indii. S hikem či bez.

Kontaktujte náš tým pro přípravu vaší příští firemní akce.

CESTY

1

FIREMNÍ VÍKEND V TOSKÁNSKU

Himaláje dovolená

2

PLAVBA ZÁPADNÍ PAPUOU

papua dovolená
bottom of page