top of page

Skupinové cesty

skupinové cesty dovolená

Skupinové zájezdy pečlivě sestavujeme a testujeme tak, aby se staly skutečnými zážitky, na které budou naši klienti dlouho vzpomínat.

Náš tým dané lokace nejprve detailně prozkoumá či přímo prožije a následně sestaví zájezd obsahující kompletní ubytování a aktivity, přepravu a v některých případech také stravování. Fungujeme na základě velmi obsáhlého a často i komunitně interního know how. Spolupracujeme s místními organizacemi a národními parky, známe místní obyvatele, tajná místa, nejlepší stravovací zařízení a víme o akcích všech typů, které se právě v místě pobytu konají. Naši klienti se tak mají možnost s lokacemi seznámit z opravdu jedinečného úhlu.

skupinové cesty dovolená

Podporujeme osvětu a tak rádi naše klienty seznamujeme s opravdovou místní kulturou, vzděláním i ochranou prostředí či ohrožených místních druhů. A vždy nabídneme možnost se angažovat.

Skupinové cesty vždy probíhají pod vedením produkčního. Tento se skupinou absolvuje kompletní cestu a program. Tráví s ní tak 24/7, pečuje o její pohodlí, program, bezpečí a v neposlední řadě zábavu. Zábava je pro nás velmi důležitá.

skupinové cesty dovolená

Ke skupinovým zájezdům se mohou připojit jednotlivci, dvojice i menší skupiny. Kapacita takových zájezdů je 10-14 osob.

 

Rádi však připravujeme také privátní skupinové cesty s produkčním na míru. V takovém případě není skupina omezena kapacitou, lokalitou ani termínem, odpovídají-li možnostem lokace.

CESTY

1

THAJSKO A JEHO KUCHYNĚ 12/24

OD 50.000 KČ

Thajsko a jeho kuchyně 11-12_23 (2)

2

NEPÁL 4* 5/24

OD 57.000 KČ

Nepál 10_23

3

SOUKROMÉ PLAVBY

soukr.plavby

4

ZANZIBAR A SAFARI 2/24

OD 38.000 KČ

Zanzibar

5

LADAKH 3-4* 5/24

hlavní foto.jpeg
bottom of page