top of page

Plavba Západní Papuou

papua plavba dovolená

Exkluzivní zážitek jenž byl vedením věnován jako ocenění svých dvanácti nejlepších manažerů. Firma si přála své zaměstnance vypravit na zcela jedinečný výlet. Společně jsme tak připravili jejich cestu do západní Papuy, kde skupina prožila naprosto unikátní desetidenní plavbu souostrovím Raja Ampat, oblastí Maluku a ostrovy Banda. 

papua plavba dovolená

Vzhledem k velikosti skupiny náš tým skupině zajistil privátní plachetnici tzv phinisi, tedy tradiční typ lodi v oblasti. Disponovala šesti dvoulůžkovými pokoji, z čehož dvěma ve druhém patře hlavní paluby a čtyřmi v podpalubí. Na hlavní palubě se nacházela společná místnost / jídelna a kuchyně, na střeše lodi pak další společný prostor pro setkávání a relax. O pohodlí a průběh cesty pečoval tým v podobě dvou kapitánů, dvou hospodyní, třech pomocníků a také dive mastera. K dispozici byly skupině také dva čluny, paddle boardy, kayaky a v neposlední řadě kompletní vybavení pro šnorchlování a scuba diving. Pobyt byl zajištěn s plnou penzí a včetně povolení do národních parků.

papua plavba dovolená

Plavbu skupina zahájila v oblasti Waigeo a pokračovala jižně přes Misool až k ostrovům Banda. Denně byly k dispozici 2-4 ponory či šnorchlování. Oblast je známá svou nejvyšší světovou podmořskou biodiversitou a právěm přezdívána poslední ráj na zemi. Skupina v rámci své plavby navštívila také několik místních ostrůvků obydlených i zcela opuštěných. Seznámila se s místními, zažila drobný večírek na jednom z opuštěných ostrovů a především byla zcela ohromena nádherným, pestrým podmořským životem západní Papuy. 

papua plavba dovolená

Vstup do oblasti je kapacitně omezen a tedy na své plavbě potkáváte další lodě pouze sporadicky. Ráj má tak skupina prakticky sama pro sebe. Cesty tohoto typu s jistotou označujeme jako zážitky, které se dějí jednou za život. Firma tak svým zaměstancům věnovala skutečně jedinečný dárek.

Kontaktujte náš tým, naplánujte vaši akci.

CESTY

1

SOUKROMÉ PLAVBY

soukr.plavby

2

9 DNÍ V TANZÁNI

9 dní v Tanzánii
bottom of page