top of page

Mexiko na míru od 11.880Kč

Jeskyně mexiko

Mexiko je právem jedním z nejoblíbenějších cílů našich klientů. Nevšední rozmanitost této země, bohatá historie
a kultura, skvělá kuchyně a především přírodní krásy i jednoduchá letecká spojení k její návštěvě přímo vybízejí.
V Mexiku tvoříme pobyty na míru v opravdu mnoha verzích, v závislosti na aktuálním naladění našich klientů.
Od pobytů na karibském pobřeží státu Quintana Roo, přes klidný poloostrov Yucatan známý svou okouzlující
architekturou, po středozemní , velmi živé Mexico City, magická městečka Tepotzlan a Puebla či horskou
Oaxaca de Juárez až po pacifické pobřeží země a její Puerto Escondido, Puerto Vallarta či mnohými oblíbené Cabo.

foto1.jpg

Ať už si přejete svou cestu prožít poznáváním, relaxem na karibských plážích, aktivně při potápění, surfingu, na hiku v horách, v koňském sedle nebo celou jejich kombinací, Mexiko je připraveno vás velmi mile překvapit.

V zemi pak disponujeme sítí ubytovacích zařízení všeho typu, od hotelů, glampingů, přes apartmány či soukromé villy. A to ve všech lokacích. K dispozici s námi máte též soukromé řidiče, privátní lodě, katamarány a jachty, pro celodenní výlety i několikadenní pobyty

foto2.jpg

Za extra zmínění pak stojí mexické národní parky. Poměrně často bývají návštěvníky z nedostatku know how opomíjeny, bohatá a vysoce rozmanitá fauna a flóra Mexika si však pozornost skutečně zaslouží. V rámci vašich výletů můžete pozorovat velryby několika druhů, jaguáry, kapustňáky, tukany, opice, plameňáky, žraloky velrybí i krokodýly. Nebo například kouzelný bioluminiscenční modrý zooplankton. S pomocí našich partnerů přírodovědců si tak z Mexika naši klienti odvážejí skutečně nezapomenutelné zážitky.

foto3.jpg

Kapitolou samou pro sebe je pak mexická kuchyně. Každému státu vévodí jiný její typ a tedy je možno vaši cestu zasvětit jejímu důkladnému průzkumu. Známe všechny nejlepší restaurace, bistra i pouliční stánkaře v našich lokacích. A vy je nesmíte minout.

foto4.jpg

V neposlední řadě je tato kouzelná země vyhlášená svými přírodními léčebnými procesy za pomoci nástrojů ze světa matky přírody, šamanů a místních léčitelů. Z tohoto důvodu je též velmi často vyhledávána pro organizaci retreatů. I v této oblasti jsme vám k dispozici. Ať už pro vaši cestu privátní nebo v rámci vašeho retreatu.

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou. Z tohoto důvodu vás vypravíme pouze do států s ověřenou dobrou bezpečnostní situací. Země je vhodná pro cestovatele každého věku, sólo, skupiny i rodiny s dětmi.

Kontaktujte náš tým a konzultujte
vaši mexickou cestu

MEXIKO NA MÍRU

1

OAXACA A CDMX

3-4* 15 NOCÍ OD 42.000KČ

Oaxaca a CDMX

2

RELAX V KARIBIKU

3-4* 15 NOCÍ OD 48.750KČ

Relax v Karibiku moře

3

LOW COST MEXIKO 2-3* 8 NOCÍ OD 11.880KČ

Mexiko kaktus

DALŠÍ ZÁJEZDY

relax bali

1

KAMBODŽA 3/24

Kambodža chrám

2

RELAX NA BALI 3-4* OD 19.500 KČ

Bali slunečník
bottom of page