top of page

Nepál na míru od 11.900 Kč 

nepál dovolená hory

Nepál je skutečně jedinečnou a pro turismus stále poměrně novou destinací, která však v posledních letech právem značně nabývá na oblibě u klientely, která se zajímá o nové, méně tradiční verze svých zájezdů a cest. Fascinuje-li vás rozmanitá příroda, hory i safari, pestrá kultura a/nebo jste milovníky vycházek, treků a hiků všech úrovní, Nepál je pro vás zaručenou volbou, která  předčí veškeré vaše představy.

nepál dovolená

V rámci našich cest do Nepálu, skupinových i připravených klientům přímo na míru, jsme vám připraveni představit tuto nádhernou zemi ve všech jejích barvách. Vypravíme vás do malých horských vesniček i měst, zažijete jedinečnou atmosféru hlavního města Kathmandu nebo například opravdové safari v některém z nepálských národních parků. Zajistíme pro vás nezapomenutelné aktivity jako například lety balónem, pozorování tygrů bengálských či nosorožců ve volné přírodě nebo vás vypravíme na dechberoucí vyhlídkové lety helikoptérou s přistáním v základních táborech Mt Everest a Annapurna, s nejlepšími piloty a společností. Seznámíte se s místními obyvateli Nepálu a jejich kulturou.

nepál dovolená  tygr

Pro klienty se zájmem o horské treky a hiky je naše společnost k dispozici s celou řadou variant, od nenáročných po extrémní, od čtyřdenních treků po třítýdenní. Vždy pod vedením skvělých horských průvodců, na přání pak též v doprovodu sherpů. Naši domácí průvodci jsou nejen experty v daných oblastech, tedy dbají neustále o hladký průběh a bezpečnost vašich výprav, ale - a toto považujeme za velmi důležité - jsou také neustále dobře naladění, velmi zábavní a znalí všemožných informací a tedy si skupiny i jednotlivci z treků s námi odvážejí opravdové bezkonkurenční zážitky.

nepál dovolená hory

Cesty do Nepálu jsou vhodné pro naprosto všechny věkové kategorie. Program i úroveň ubytování je pak možno zvolit v jednoduchém a dobrodružném ale i 5* stylu. Svou cestu naši klienti moho absolvovat s česky (či na přání jakkoliv jinak) hovořícím delegátem 24/7 na telefonu, osobně přímo na místě v Nepálu či jako 24/7 doprovod nebo například pouze s detailním personifikovaným itinerářem s kompletními tipy na ubytování, dopravu, lokality, restaurace, nákupy, aktivity a další. Z Nepálu si tak nasi kleinti odvážejí skutečně okouzlující zážitky na celý život.

Kontaktujte náš tým a informujte se o možnostech cest do Nepálu

NEPÁL NA MÍRU

1

LOW COST NEPÁL

2-3* OD 11.900 KČ

Low cost Nepal

DALŠÍ ZÁJEZDY

1

NEPÁL 10/23

Nepál 10_23

2

BALI A KOMODO 4*

OD 27.000 KČ

bali a komodo
bottom of page