top of page

Zanzibar a safari 2/24

zanzibar safari dovolená

Otevřená skupinová cesta do africké Tanzánie je aktuálně k dispozici ve dvou termínech v únoru 2024. Klienti se mohou těšit na relaxačně-poznávací dny na exotickém ostrově Zanzibar a naprosto dechberoucí dvoudenní tanzanské safari v národním parku. Tato jedinečná kombinace nabízí skutečně nezapomenutelnou dovolenou pro všechny věkové skupiny.

Skupiny svůj pobyt s 24/7 péčí naší v lokaci žijící produkce zahájí a zakončí v plážovém hotelu s bazénem v okouzlující oblasti Uroa na ostrově Zanzibar. Absolvují dny ryze relaxační i průzkumy ostrova v rámci celodenních výletů, v rámci kterých se vypraví na návštěvu historické části ostrova, místní památky a tržiště a také na setkání tváří v tvář s želvami brovskými nebo na vyhlášenou farmu s kořením či na okouzlující lodní a šnorchlovací výlet na ostrůvek Mnemba. Ostrůvek je obklopen azurovými vodami, ideálními ke šnorchlování a pozorování mnoha živočišných a rostlinných druhů jako jsou například mořské želvy, rodiny delfínů, korály a korálové rybky. Poté je čeká seafood BBQ na pláži. V rámci svých volných dní jsou klientům k dispozici všechny atrakce hotelového areálu, včetně venkovního jungle fitness a také množství fakultativních aktivit a výletů za poznáním dalších oblastí ostrova.

Veprostřed svého pobytu se skupina letecky vypraví na dechberoucí tanzanské safari do národního parku Saadani, který je unikátní svou přímořskou polohou a tedy nabízí pozorování divokých druhů jedinečně mimo jiné také na pláži. V rámci svého magického dvoudenního jeep safari se skupina bude mít šanci setkat se zástupci mnoha exotických druhů včetně slonů, lvů, leopardů, hrochů, zeber, žiraf či hyen a odveze si tak skutečné životní zážitky.

Termíny: 5 - 14/2/2024 a 15 - 24/2/2024

 

Cena: 38.000 Kč / osoba

 

Kapacita: 12 osob

 

Ubytování: 3*, dvoulůžkové pokoje (na přání k dispozici pokoje jednolůžkové)

Strava: snídaně, plná penze v rámci safari pobytu

V ceně jsou zahrnuty kompletní aktivity viz itinerář, transporty včetně domácích letů na safari a zpět, poplatky a taxy, průvodci a česky a anglicky hovořící produkční po celou dobu pobytu, detailní lokální tipy ze strany produkce

zanzibar safari dovolená

Itinerář cesty

 

5. nebo 15.2. Přílet na ostrov Zanzibar. Privátní transfery do hotelu v Uroa, krátký infomeeting. Relax v hotelovém areálu

6. nebo 16.2. Odpočinkový den. Hosté relaxují na pláži a v areálu hotelu přímo u pláže, k dispozici je též venkovní jungle fitness, hotelový soukromý bazén. V případě zájmu k dispozici fakultativní program (zapůjčení bicyklů a skůtrů pro projížďku v lokaci nebo některý z fakultativních výletů)

7. nebo 17.2. Celodenní společný výlet. Skupinu čeká Stone town (historická část ostrova, město, muzea, tržiště a nákupy, testování street foodu), Prison island (setkání s majestátními želvami obrovskými) a bezkonkurenční a velmi oblíbená návštěva farmy s kořením

8. nebo 18.2. Relaxační den, volný program. V případě zájmu k dispozici fakultativní program (zapůjčení bicyklů a skůtrů pro projížďku v lokaci nebo některý z fakultativních výletů) 

9. nebo 19.2. Transfer na letiště a odlet na safari v pevninské části Tanzánie. Krátký, pohodlný let trvá pouhých 15 minut a je tak zcela ideální verzí přepravy na safari. Unikátní národní park Saadani je jedním z nejkrásnějších v Tanzánii. Proběhne nezapomenutelný dvoudenní program, v rámci kterého mohou klienti očekávat setkání s místními, jeep safari a pozorování mnoha divokých druhů včetně slonů, lvů, zeber, hrochů, hyen, leopardů a mnoha druhů opic. Park je velmi vyjímečný svou polohou, která obsahuje též pobřeží a tedy pozorujeme jeho obyvatele v divočině i unikátně - na pláži. Vše pod vedením ochránců národních parků a jejich průvodců

10. nebo 20.2. Safari program a odpolední letecký návrat na ostrov Zanzibar. Transport do hotelu a večerní relax.

11. nebo 21.2. Relaxační den, volný program. V případě zájmu k dispozici fakultativní program (zapůjčení bicyklů a skůtrů pro projížďku v lokaci nebo některý z fakultativních výletů)

12. nebo 22.2. Celodenní lodní výlet na ostrov Mnemba. Ostrůvek je velmi exotický, obklopen nádhernými azurovými vodami, ideální pro šnorchlování a pozorování mnoha podmořských druhů včetně mořských želv, korálů a korálových rybek a při troše štěstí též rodin delfínů. Výlet jako bonus obsahuje skvělé seafood BBQ přímo na pláži 

13. nebo 23.2. Relaxační den, volný program. V případě zájmu k dispozici fakultativní program (zapůjčení bicyklů a skůtrů pro projížďku v lokaci nebo některý z fakultativních výletů)

14. nebo 24.2. Odjezdový den. Privátní transfery na letiště a rozloučení se s cestou do Tanzánie

zanzibar safari dovolená

Fakultativní výlety a aktivity:

Nabízíme množství fakultativních výletů a aktivit pro ty klienty, kteří si přejí trávit svou dovolenou aktivně. Výlety a aktivity lze připravit na míru či vybrat z již naplánovaných balíčků a vypravit se tak například na jih ostrova, navštívit známou restauraci na skále v moři či se například vydat na severní pláže ostrova se soukromým řidičem. Ceny řidičů se pak nacházejí v rozmezí 80 Usd + / den/ auto, fakultativní výlety dle náročnosti 65 - 110 Usd/osoba/výlet.

Tortoise Zanzibar

Cesta je nenáročná, vhodná pro jednotlivce, dvojice i menší skupinu bez závažných zdravotních omezení.

Pro rezervace a doplňující dotazy kontaktujte náš tým. Jsme vám k dispozici.

DALŠÍ ZÁJEZDY

1

NEPAL 4* 5/24

Nepal 10_23

2

MEXIKO NA MÍRU

OD 11.880KČ

Mexiko na míru
bottom of page