top of page

Travel Klub

kompas

2

MEXIKO NA MÍRU

mexiko na míru

Staňte se členem našeho Travel Klubu a získejte slevy na vaše cesty, bonusy a informace o nových akcích a dění ve světě ještě dříve, než budou oficiálně zveřejněny!

dovolená u pláže

Členství v našem Travel Klubu je zcela zdarma a klub je otevřen pro všechny naše stálé zákazníky, tedy pro každého, kdo s námi již v minulosti absolvoval alespoň jednu cestu ale také pro ty, kteří s námi svou cestu teprve plánují a přivedou do naší CK další nové klienty.

cestování letiště

Členové Travel Klubu, ať už naši stálí klienti či zákazníci noví budou pravidelně s předstihem informováni o všech našich nových nabídkách i speciálních slevách a akcích pouze pro členy našeho Travel Klubu. Stálí klienti pak automaticky získávají voucher v hodnotě 1.000,- Kč/osoba využitelný pro všechny služby naší CK. V případě přivedení nového klienta pak členství získávají také naši noví zákazníci, tedy i ti, kteří s námi svou cestu ještě neabsolvovali. Jako bonus za každého nově přivedeného klienta, respektive řádně uzavřenou cestovní smlouvu mezi naší CK a tímto novým klientem je pak členům našeho klubu připsán bonus ve formě cestovního voucheru na dalších 1.000,- Kč/nový klient.

letadlo nad ostrovem ptačí pohled

Jste našimi stálými či novými klienty a ještě nedisponujete svým klubovým členstvím? Rádi byste se zapojili do programu doporučení nových zákazníků? Kontaktujte nás a přihlaste se o své členství, vouchery a bonusy.

Členové Travel Klubu, ať už naši stálí klienti či zákazníci noví budou pravidelně s předstihem informováni o všech našich nových nabídkách, exkluzivních cestovních informacích i speciálních slevách

Kontaktujte náš tým

CESTY

NEPÁL SKUPINOVĚ

Nepál

RELAX NA BALI

Relax na Bali

ZANZIBAR A SAFARI

Zanzibar moře
bottom of page