top of page

Thajsko a jeho kuchyně 1.-14.12.2024

Main foto.jpeg

Skvělá otevřená skupinová cesta po Thajském království v prosinci 2024, jejíž tématem je pohodlné poznávání této krásné zěmě s extra zaměřením na její světoznámou skvělou, rozmanitou kuchyni. Tuto bude skupina testovat v našich oblíbených bistrech a restauracích, stejně jako přímo na ulici. Okusí pokrmy dnes již známé a taktéž některé velmi překvapivé! A čeká jí tak mnoho skvělých zážitků.

S 24/7 péčí našich delegátů skupina procestuje Thajsko od severu k jihu. Cestu zahájí setkáním v Bangkoku a druhého dne dopoledním letem na sever země, do kouzelného Chiang Mai. Po průzkumu Chiang Mai, jeho kuchyně, nádherných chrámů, návštěvě eticky vedené sloní stanice, lokálních trhů a také samozřejmě místních mnichů, se skupina přepraví minivany do dechberoucího horského Pai, ležícího při hranicích s Barmou. 

Během svého pobytu v Pai se setká s ,,dlouhokrkým” kmenem Red Karen, zažije nádherný východ slunce z vyhlídky, koupání v horkých pramenech i vodopádech. Samozřejmostí je také návštěva vyhlášeného místního night marketu a pro ty aktivnější též tubbing na řece nebo hike kaňonem.

Poté se skupina letecky přesouvá na kouzelný ostrůvek Koh Samui, kde ji čekají plážové, relaxační dny, ale také lodní výlet do národního parku Ang Thong, fakultativně návštěva vodopádů, chrámů včetně toho s mumifikovaným mnichem nebo třeba jednodenní výlet na vedlejší Koh Tao nebo Koh Phangan.

Svou cestu skupina zakončí pobytem v dynamickém Bangkoku, průzkumem jeho nejkrásnějších čtvrtí, atmosféry a marketů ale také návštěvou marketu plovoucího nebo výletem do starobylého města Ayutthaya. Z cesty si tak odveze skutečně pestré a nezapomenutelné zážitky, pohodlně a s (až rodinnou) péčí našeho týmu.

Ubytování je zajištěno na velmi pohodlné 3-4* úrovni. Stravování skupiny je řešeno polopenzí.

Termín: 1-14.12/2024

 

Cena: 50.000 Kč / osoba

 

Kapacita: 12 osob

 

Ubytování: 3-4*, dvoulůžkové pokoje (na přání k dispozici pokoje jednolůžkové či rodinné)

 

Strava: polopenze

 

V ceně jsou zahrnuty 24/7 služby delegáta, kompletní poplatky, taxy, aktivity a výlety viz itinerář, transporty včetně domácích letů (economy, s 20kg odbavenými zavazdly), polopenze

V ceně nejsou zahrnuty mezinárodní lety do Bangkoku a zpět - s rezervací nebo tipy jsme vám k dispozici (ceny v návaznosti na zvolenou odletovou lokaci, třídu a typ letu, přibližně však cca 19.000 Kč u velmi pohodlných letů v economy třídě), osobní zdravotní pojištění a fakultativní aktivity a stravování nad rámec itineráře a polopenze. Ceny fakultativních výletů a aktivit se pohybují v rozmezí 300 - 1.500 Kč/osoba/výlet či aktivita

Foto1.jpeg

Itinerář cesty

 

1.12. Setkání v Bangkoku. Transfery z letiště do hotelu, seznámení se skupinou, krátký info meeting. Relax.

 

2.12. Snídaně. Společný odjezd na letiště a první společný let - do Chiang Mai. Let trvá přibližně 1 hodinu. Odjezd do hotelu, check - in a vycházka starou čtvrtí města. Návštěva nejkrásnějších chrámů a společná večeře.

 

3.12. Snídaně. Polodenní výlet do eticky vedené sloní stanice. Zde se dozvíte o vedení stanice, zábavné a zajímavé informace o slonech během společného oběda, který je v ceně výletu a poté následuje interakce, koupání a krmení slonů. Odpoledne návrat do hotelu v Chiang Mai a setkání s místními mnichy. Společná večeře.

 

4.12. Snídaně. Přesun privátním minivanem do horského Pai. Check - in, seznámení s lokací a vycházka za sochou bílého Buddhy. Poté následuje návštěva místního vyhlášeného night marketu, kde proběhne společná večeře.

 

5.12. Snídaně. Výlet za kmenem Red Karen, do horkých pramenů a na vodopády. Společná večeře.

 

6.12. Brzký ranní odjezd za dechberoucím východem slunce z vyhlídky. Zde také proběhne společná snídaně. Poté se skupina vypraví na vycházku kaňonem (či relax v oblasti) a zpět do Pai, kde nás čeká relaxační odpoledne a společná večeře a případně opět návštěva night marketu. Alternativně je možno odpoledne navštívit lekci jógy, absolvovat vyjížďku na kolech nebo fakultativní tubbing po řece. Společná večeře.


 

7.12. Snídaně. Přesun privátním minivanem zpět do Chiang Mai, kde nás čeká návštěva stříbrného chrámu a fakultativní lekce tepání kovů. Vrcholem dne bude návštěva místního night marketu, který je jedním z největších marketů podobného typu v jihovýchodní Asii a je skutečným zážitkem. Společná večeře.

 

8.12. Snídaně. Ranní přelet na ostrov Koh Samui. Let trvá přibližně 1 hodinu. Po příletu a check-inu v hotelu skupinu čeká relax na pláži či u bazénu, seznámení s prostředím a společná večeře.

 

9.12. Snídaně. Relaxační den. Doporučujeme plážové a spa aktivity. Fakultativně je možno absolvovat výlet na ostrov Koh Phangan, šnorchlovací výlet na Koh Tao či výlet na vodopády a chrámy Koh Samui. Společná večeře.

 

10.12. Snídaně. Relaxační den. Fakultativně lodní výlet do národního parku Ang Thong. Společná večeře.

 

11.12. Snídaně. Relaxační den a večerní let do Bangkoku. Let trove přibližně 1 hodinu. Společná večeře.

 

12.12. Snídaně. Celodenní výlet do starobylého města Ayutthaya. Společná večeře.

 

13.12. Snídaně. Dnes nás čeká aktivní den. Navštívíme plovoucí trhy, nejkrásnější chrámy Bangkoku, zakončíme návštěvou čínské čtvrti, jejích marketů a restaurací. Společná večeře.

 

14.12. Snídaně. Čas rozloučit se se skupinou a naší thajskou výpravou. Transporty na letiště, odlety do vaší výchozí lokace.

Foto2.jpeg
Koh Samui pláž.jpeg
Chrámy Chiang Mai.jpg
Koh Samui.jpg

Cesta je nenáročná, vhodná pro jednotlivce, dvojice i menší skupinu bez závažných zdravotních omezení.

Pro rezervace a doplňující dotazy kontaktujte náš tým. Jsme vám k dispozici.

DALŠÍ ZÁJEZDY

1

NEPÁL 4* 5/24

Nepál 10_23

2

INDONÉSIE NA MÍRU

OD 13.500KČ

Indonésie na míru
bottom of page